facebook
instagram
youtube
googleplus
email
0 532 375 69 45
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız
Sunroof Bakımı

Sunroof Bakımı

Ferit Oto Sunroof | Konya Sunroof Bakımı

Sunroof (açılır tavan) keyifli bir aksesuar olmasının yanı sıra her yıl düzenli bakım isteyen titiz ve dikkatli kullanılması gereken bir mekanizmadır.

Sunroof, tavan üstündeki metal ya da camdan yapılmış açılabilen bir bölgedir. Tavan üzerine entegre edilmiş kızaklar üzerinde çalışır. Bu kızaklar, yağmur, toz, vb. gibi dış etkenlere kapalı, zor ulaşılabilen bir konumdadır. Üzerinde biriken su, kızaklar üzerinde bulunan su kanalları vasıtasi ile tahliye edilir.

Düzenli bakımı yapılmayan sunrooflarda bu su kanalları zamanla tıkanır ve kızaklar bu durumdan etkilenerek zor çalışma koşullarına maruz kalır. Sunroofumuz kolay ve rahatlıkla açılamayacağı için ilgili motorları zorlayacaktır.

Akabinde; Motorların yanması, kızakların sıkışması, tam kapanmama, açılmama, sıkışma gibi problemler meydana gelecektir.

Düzenli bakımı yapılmayan bir sunroof zamanla işlevselliğini yitirecek, zor açılıp-kapanma, paslanma, akıtma, vb. gibi sorunlarla sizi zor durumda bırakacaktır. Bilinçsiz malzeme kullanımı sunroofunuza yarardan çok zarar getirir.

Markası ne olursa olsun tüm araçların sunroof bakım ve onarımlarını yapıyoruz.

Sunroof Bakımı | Sunroof 'cu Ferit | Konya Oto Sunroof
Toplam 101525 Tekil Ziyaret